Živý obraz

Vdechněte statickým obrázkům život pomocí našeho živého obrazu! Ve dnešním světe, kde se mezi sebou firmy přetahují o pozornost klienta, představuje živý obraz mocný nástroj, jak si onu klientovu hravě přitáhnout. Základ živého obrazu tvoři statický obrázek, který je však obohacený o pohyblivou vegetaci, oblohu nebo třeba postavy.

 

 

Chci vidět více živých obrazů!

 

FAQ

Co je vlastně živý obraz?

Živý obraz je krátké video se statickou kamerou, které je zacykleno tak, že nejde rozeznat, kdy končí. Jedná se o „nekonečnou“ animaci prvků jako je vegetace, obloha či pohyb vln na vodě.

Jaké jsou výhody živého obrazu oproti vizualizaci?

Hlavní přidanou hodnotou živého obrazu je animace, která sama o sobě dokáže upoutat pozornost lidského oka lépe než statický obrázek bez pohybu. Zpravidla jsou živé obrazy také realističtější, protože přírodní elementy zobrazují tak jak je známe ze světa kolem nás – v pohybu.

Jaké jsou výhody živého obrazu oproti animaci?

Živé obrazy představují dostupnější alternativu k plnohodnotné animaci, která já náročnější na vytvoření.

Kde všude jsou vhodné?

Vhodné využití je např. na HP webu. Jelikož se jedná o poměrně krátkou smyčku, není video datově náročné. Dále je formát vhodný na sociální sítě, kde se udělá smyčka většinou sama. Dále je možné využít živého obrazu i do reklamních formátů.