Vizualizace – Archevio

Vizualizace

Fotorealistické vizualizace, které odhalí budoucí podobu Vašeho projektu a poskytnou Vám cennou pomoc při jeho prezentaci. Ať už se jedná o budovu, interiér nebo produkt, Archevio Vám zajistí profesionální grafické podklady a ušetří tak Váš čas a náklady spojené se zařizováním fotografování.

Produktová vizualizace

Produktové vizualizace značky Archevio kompletně nahrazují práci profesionálního fotografa a snižují výdaje vynaložené na nákladné focení. Oproti fotografii poskytují vizualizace v mnoha ohledech značnou výhodu, jako je například neomezená volba prostředí, snadná změna materiálu produktu či úpravy produktu i v průběhu času.

Interiér

Vdechněte s Archeviem návrhu Vašeho interiéru život a ukažte možnosti využití prostoru pomocí nábytku a vybavení od reálných světových značek.

Exteriér

Ukažte Váš projekt v jeho přirozeném prostředí, za jakéhokoliv počasí a z těch nejzajímavějších pohledů.

 

3D půdorys

Statický 3D půdorys klientům pomůže pochopit celkové dispoziční řešení projektu. U půdorysu vytaženého do 3D si můžete vybrat mezi reálným prostředím a bílým pozadím či zvolit míru zabydlení.

FAQ

Jaké podklady potřebujete k vytvoření vizualizace?

Ideální je 3D model objektu, produktu nebo prostoru. V případě že model není k dispozici, poslouží nám 2D výkresy, podle kterých si model vytvoříme sami.

Potom, co se dohodneme na spolupráci, je dobré poslat také doplňkové info k projektu, které je k dispozici. Je to například lokace projektu na mapě, fotky místa, kde projekt vznikne či stadnardy s popisem materiálů.

Tvoříte vizualizaci převážně ve 3D nebo je 3D model kostra a hlavní práce se děje ve Photoshopu?

Maximum výstupů tvoříme přímo ve 3D a pokud a postprocesing je jen malou součástí.

Proč je lepší tvořit scénu vizualizace ve 3D a ne až v postprodukci?

Propracovaná kvalitní scéna ve 3D umožňuje daleko širší využití než výstup z Photoshopu. Scéna se dá rozhýbat např. formou živých obrazů, případě se dá využít do animace.

Jaká je cena jedné vizualizace?

Cena vizualizace židle v obývacím pokoji nebo nové měststé čtvrti? Cena závisí na velikosti a náročnosti vytvoření celé scény, proto je opravdu nejlepší zaslat podklady na [email protected], a to společně se základními požadavky, které od vizualizace očekáváte. Podle toho jsme následně schopní stanovit přibližnou náročnost a tedy cenu výstupu pro vás.

V jakých formátech máme poslat modely?

Formáty, se kterými běžně pracujeme, jsou fbx, obj, stl, 3dm, 3ds, c4d nebo dwg. Dokážeme si však poradit téměř s čímkoliv 🙂