Konfigurátor

Vyvinuli jsme jednoduchý nástroj pro konfiguraci produktů a povrchů, který zákazníkům pomůže s výběrem a Vám s prodejem. Fotorealistický konfigurátor respektuje nasvícení scény, které se mění v závislosti na každé konfiguraci. To představuje značnou výhodu oproti běžným 2D konfigurátorům fungujícím pouze na bází překrývání povrchů, jelikož je s každou variací vidět reálné působení povrchů a vybavení na daný prostor. Konfigurátor umíme ve variantě se statickou kamerou, ale umíme také progresivní 360° konfigurátor s možností otáčení kamery.

 

Chci vidět více konfigurátorů!

 

FAQ

Jaký je přínos konfigurátoru?

Konfigurátor je užitečný nástroj, který lidem pomáhá představit si různé kombinace materiálů, barev či produktů. Představuje tak šikovného pomocníka jak pro zákazníka, kterému značně usnadní výběr produktu či povrchu, tak pro prodejce, jelikož se jedná o efektivní podporu prodeje.

V čem je konfigurátor od Archevio odlišný od ostatních kongurátorů?

Náš konfigurátor se liší především vysokou kvalitou jednotlivých variací. Narozdíl od běžných konfigurátorů fungujících na principu překrývání 2D vrstev, náš konfigurátor je plně ve 3D a respektuje fyzikální zákony. Ve výsledku to znamená, že dokážeme zobrazit reálný vliv dané barevné kombinace na své okolí. Typickým příkladem je to, že světlá podlaha celý interiér prosvítí, naopak tmavá má opačný efekt.

Pokud si u Vás objednám konfigurátor, mohu si vybrat scénu, ve které bude konfigurace probíhat?

Ano, jsme schopni postavit Vám scénu na míru přesně podle Vašich představ.

Je možné nakombinovat více scén?

Ano, je možné, aby konfigurace probíhala ve více různých scénách a aby byly tyto scény propojeny tak, že mezi nimi půjde jednoduše přecházet (například z kuchyně do obývacího pokoje či do koupelny.