Vivus / Golf Resort – Archevio

Vivus / Golf Resort

Projekt Golf Resort je ideálním příkladem komplexnosti služeb, které jsme jako Archevio schopni klientovi poskytnout.

Projekt Golf Resort je ideálním příkladem komplexnosti služeb, které jsme jako Archevio schopni klientovi poskytnout. Jedná se o nový rezidenční areál nacházející se v Praze Hodkovičkách, hned vedle rozlehlého golfového hřiště.

Byli jsme osloveni našim partnerem, developerem Vivus, ohledně zpracování grafických podkladů k prezentaci tohoto projektu, tudíž jsme se s chutí pustili do práce. Jako první vznikl plán zakázky a časový harmonogram projektu. Vypracovali jsme scénář vytvořený na míru, od kterého se poté vše odvíjelo. Součástí balíčku služeb bylo v tomto případě také natočení lokace dronem, takže jsme si v Archeviu přivstali a vyjeli točit ještě před úsvitem, abychom zachytili ty nejlepší možné záběry.

Nyní můžeme říct, že se to opravdu vyplatilo! Následovala tvorba jednotlivých vizualizací, jak s z pohledu chodce, tak z ptačí perspektivy. Velmi důležitou součástí projektu bylo také vytvoření 3D animací, které jsme ve výsledku sestříhali s reálnými dronovými záběry a s dokreslením dobře zvolené hudby jsme tak finálnímu videu vdechli život.

V rámci této zakázky jsme také vyhotovili kompletní grafickou prezentací interiérů. Jedná se o vizualizace, animaci a virtuální prohlídku. Zájemci o byt si tak mohou pohodlně prohlédnout vzorový byt a udělat si lepší představu o tom, jak je prostor koncipován a jaká je skutečná dispozice.

Práci na projektu Golf Resort jsme si opravdu užili a kromě toho, že nás zase posunula kousek dál, věříme, že i klient je s výsledkem spokojen.

 

Virtuální prohlídka