Vesper Homes / Terasy – Archevio

Vesper Homes / Terasy

Unikátní vila Terasy od firmy Vesper Homes je dílo, které opravdu stojí za pozornost.

Unikátní vila Terasy od firmy Vesper Homes je dílo, které opravdu stojí za pozornost. Objekt se skládá ze tří protínajících se kvádrů, které jsou propojeny společnou lineární chodbou vedoucí na rozlehlou terasu s bazénem.

Jako animační studio Archevio jsme měli tu čest vytvořit tomuto projektu grafické propagační materiály, které zahrnují vizualizace u různých úhlů a především emotivní trailer. V rámci animace jsme se snažili zvýraznit přednosti objektu, ladnost moderní minimalistické architektury.

Středem našeho zájmu zde byl exteriér, ovšem několik záběrů jsme věnovali také hlavní obytné místnosti s královským výhledem na okolí. Stejně jako u dalších projektů, na kterých pracujeme, se právě formou videoanimace snažíme diváka co nejvíce sblížit s daným architektonickým konceptem. V Archeviu věříme, že prezentace architektury formou filmového traileru je budoucnost a snažíme se tomu jít naproti.

Pomocí hrubé výpočetní síly grafických karet si můžeme dovolit rendrovat i delší a složitější animace v poměrně krátkém čase, což nám dává svobodu v naší tvorbě a klientovi kvalitní a originální výstup.